З Днем благодійництва!

З Днем благодійництва!

Колектив Благодійного фонду "Паростки добра" щиро вітає партнерів, колег, друзів та всіх небайдужих людей, які допомагають нам творити добро з Днем благодійництва!
Наш колектив обрав нелегку, але дуже почесну і шляхетну справу – допомагати іншим. Найвищою винагородою для нас стала посмішка та сльози людей, для яких ми ситали гвинтиком у системі отримання щастя. Наші досягнення стали показником того настільки важливою й необхідною є робота благодійного фонду. Адже доки в Україні є хоча б одна хвора дитина, поки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною, адже скрута може завітати в домівку до кожного.
Тому саме у цей день хочеться побажати всім нам терпіння, наснаги та душевних сил. Нехай кожного з нас оточують лише вірні друзі і партнери. Доки ми бачитемо вдячність на обличчі наших благоотримувачів, доти наша справа буде розвиватися. Бажаємо здоров’я близьким, прихильності долі і Божого благословення кожному нужденному.
Зі святом благодійництва!

 

 

БФ «Паростки Добра»
Миколаївська обл., м . Первомайськ, вул. Грушевського,40,
тел.: (099) 489 10 10, (067) 517 13 66
Ел. пошта: bf-sgn2016@gmail.com
Мы в соц. сетях